Led Ekran Satış Arttırma

Bir çok led firması ürün pazarlarken satışlarınızda yüksek derece bir artış olacağını öne sürmektedir. Peki bu ürünü pazarlamak için söylenen standart bir olay mı? Yoksa gerçeklik payı var mı? Ekran alırken işletmenize uygun bir ekran almanız gerekmektedir. Binaların içinde bir işletmeniz varsa müşteri potansiyeliniz’de düşük olur. Totem Led Ekran yaptırdığınızı düşünelim. Bir cadde veya anayol yakınlarından bu ekranın görülmesi tabi ki müşterilerini arttıracaktır. Artan müşteri satışlarınızda etkili olacaktır.

Ama bu konuda yüksek derece veya %20 , %40 gibi satışlarınız arttır gibi cümleler kullanmak yanlış olur. Ekran sadece bir reklam aracıdır. Her reklam şeklinin %100 başarı sağlamayacağını hemen hemen herkes bilir. Bu sebepten dolayı kesin bir dille konuşmak doğru olmaz. Doğru olmadığı gibi ilerde satışlarınıza istediğiniz etkiyi kazandıramayınca  sizi bi nebze’de olsa hayal kırıklığına uğratabilir.

Satışlarımı Ortalama Ne kadar Arttırır?

Satışlarınızı arttırma’da tahmini olarak bir rakam vermek imkansızdır. Montaj yeri , Müşteri Potansiyeli ve hatta caddeniz’den geçen araba miktarına göre bile artış ve düşüş gösterebilir. %15 bir artış olduğunu düşünelim. Ekran’da oynatılan Tanıtım videonuz veya ürün bilgilendirmeniz yetersiz kalırsa bu oran %5 e kadar bile düşebilir. İlgi çekmeyen ve yaratıcı olmayan reklamlar ekranın potansiyelini düşürür.  Sonuç olarak bu ekran pazarlarken söylenen beyaz yalanlardan biridir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir