Ucuz Led Tabela

Ucuz Led tabela alırken dikkat etmeniz bir kaç madde vardır. Tabela alırken beyaz ve sarı tabela almanız size daha az fayda sağlayacaktır. Güneş ışınları beyaz ve sarı arasında bize gözükmesi bu tabelaların renklerinin daha belirsiz hale gelmesini sağlamaktadır. Tabela almadan önce bu hataya düşmemeniz size yarar sağlayacaktır.

Beyaz Renk tabela gün ışığında daha sönük kalacaktır. Buda size yeteri kadar verim sağlamayacaktır.

Ucuz ürünler hemen hemen her türlü ticaretin içerisindedir. Bunlardan bir kaçına örnek verelim. Her zaman kaliteden ödün vermiş ve yeteri kadar malzeme kullanılmamış ürünler biraz daha ucuzdur. Peki bu led tabelalar neden ucuz? Kullanım ömürleri diğer alacağınız tabelalara göre çok daha düşüktür. Diğer led tabelalar 5 – 10 sene arasında problem yaşatmazken bu ürünler garanti bittikten sonra arızalara neden olacaktır. Böyle bir olaş yaşamamak için tercihiniz orta kalite ve orta fiyatlı ürünlerden yana yapmanız gerekir.

Led Tabela Dikkat

Ucuz Led Tabela Hakkında

LHer zaman ucuz led tabela size sorun yaratacak diye bir kural yok. Ürünün kalitesi genel olarak anlamak çok zor. Peki ucuz led tabela aldığınızda ne gibi problemler yaşarsınız? Bunlardan bir kaçına örnek verelim.

  • Sönük Renk Sorunu
  • Piksel Patlakları
  • Adaptör Yanmaları
  • Panel Arızaaları
  • Kısa Ömür

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir